Nëna e re humb 26 kilogramë pas shtatzanisë, transformohet totalisht
Elisha Bakes ka treguar për të gjithë ndryshimin drastik që ka bërë tek vetja pas shtatzanisë.

Ajo ka fituar shumë kile gjatë kohës që ishte shtatzënë duke i mbajtur një pjesë të tyre edhe pas lindjes shkruan anabel.

Kjo e bëri Elishënndihej keq ndaj edhe iu fut një stërvitjeje intensive.

Pikërisht pas shumë pune dhe mundi, ajo ka marrë rezultatin që shihni në fotografi. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2019, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori