Në Panairin e Tatuazheve në Londër u bë nami (FOTO LAJM)
Të pasmet, barku, krahët, shpina dhe këmbët… nuk ka mbetur pjesë e trupit pa u pikturuar në Panairin e Tatuazheve në Londër, një event dyditor që mbahet çdo vit në kryeqytetin anglez.

Një burrë madje bëri tatuazh Joker-in, armikun më të madh të Batman-it në barkun e tij të rrumbullakosur mirë, kurse një vazjë është fotografuar duke luajtur në celular, ndërsa tatuatori i bën një buqetë të vërtetë më trëndafila në të pasme.

Në spektaklin ku morën pjesë 300 artistë u bë vërtet nami, pasi mijëra persona u dyndën çdo ditë atje për të bërë një tatuazh, ose qoftë edhe thjesht për të parë se çfarë bëhet aty.

Shtuar më 30/05/2018, ora 18:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori