Në disa vende 2013-ta ka mbërritur (FOTO-LAJM)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nëse disa shtete janë në pritje të ndërrimit të viteve disa të tjera kanë festuar Vitin e Ri 2013">2013. Të parët që festuan ndërrimin e viteve ishin banorët e ishujve Samoa, e më pas mijëra entuaziastë, të mbledhur në Zelandën e Re për spektaklin e fishekzjarreve.Sidney, mijëra vetë ndoqën nga afër ndriçimin e Harbor Bridge nga 36 mijë fishekzjarre në një spektakël marramendës ngjyrash që është kthyer tashmë në traditë. /albeu.com/
Shtuar më 31/12/2012, ora 14:54
val jaku
e Hënë 31 Dhjetor 2012, Ora 23:18
Gezuar 2013!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit