Ndryshimi mes Obamas dhe Trump përmes dy videove (VIDEO)
Ekzistojnë dy lloje burrash.

Ai që ju hap derën, ju prezanton me miqtë e tij në vend t’ju lë jashtë bisede, dhe mundësisht ju ofron pallton nëse keni ftohtë.

Nga ana tjetër, ekziston një burrë që do vazhdojë rrugën përpara, do ju injorojë dhe do ju harrojë fare teksa shijon vëmendjen.

Ju prezantojmë përmes këtyre dy videove shembullin A dhe B. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2017, ora 17:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori