Ndaloi së kërcyeri, balerina qëllohet në fytyrë (VIDEO)
Një balerinë indiane është qëlluar në fytyrë, sepse pushoi së performuari për disa sekonda.


Sipas mediave të huaja, balerina 22-vjeçare po performonte në një dasmë në Uttar Pradesh, kur një burrë hapi zjarr ndaj saj. Autori u identifikua dhe është policia është në kërkim të tij.


Për fat të mirë balerina është jashtë rrezikut për jetën, por ka marrë plagë të rënda në fytyrë.
Shtuar më 07/12/2019, ora 19:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori