Natën vidhte dhe ditën merrte rolin e policit, kapet "mat" efektivi
Një efektiv policie është arrestuar nga kolegët në Gjermani pasi dyshohet për një seri vjedhjesh.

Polici i arrestuar rreth 30-vjeç, dyshohet se ka kryer disa krime në provincën e Bavarisë, së bashku me një tjetër person, i cili gjithashtu është arrestuar.

Ish-polici, dyshohet se ka vjedhur me forcë një telefon celular më 14 janar, e më pas e ka ofruar atë për shitje në internet me një çmim më të lirë sesa tregu.

Po atë mbrëmje, ata grabitën një makinë nga një person në Sëifurt.

Ditën pasuese, 30-vjeçari dhe miku i tij depërtuan në dritaren e një dyqani argjendarësh në Bamberg dhe grabitën bizhuteri me vlerë më shumë se 100 mijë euro.
Shtuar më 27/01/2021, ora 10:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori