NASA tregohet bujare, ndan me publikun pamjet 3D nga hëna (VIDEO)
Duket se më në fund NASA ka vendosur që të jetë bujare me publikun dhe ka sjellë pamje të mrekullueshme nga hëna.

Pas 9 vitesh eksplorime, NASA ka publikuar për herë të parë një video 3D nga hëna.

Pamjet e sjella janë me rezolucion të lartë, gjatë eksplorimeve në hënë të plotë përgjatë 9 viteve të fundit.

Për të kuptuar më shumë, shikoni përmbledhjen e publikuar.

Shtuar më 22/04/2018, ora 18:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori