Mussavi themelon levizjen e tij
Albeu.com
Lideri i opozitës iraniane, Mussavi ka themeluar lëvizjen “Rruga jeshile e shpresës”. “Ndërtimi i kësaj lëvizjeje është bërë për të mbrojtur kërkesat legjitime të popullit dhe të favorizojë arritjen e të drejtave të tij”, është shprehur ...... Mussavi i cili vijon përpjekjet për të kontestuar fitoren e Ahmadinexhad.
Shtuar më 17/08/2009, ora 00:59
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori