E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Mubarak në arrest shtëpiak
Hosni Mubarak
Këshilli i Lartë i Forcave të Armatosura të Egjiptit ka njoftuar perms faqes së tij të internetit se ish- presidenti egjiptian, Hosni Mubarak dhe familja e tij gjenden në arrest shtëpiak. Ky lajm hedh poshtë informacionet se Mubaraku ishte larguar në drejtim të Arabisë Saudite. /albeu.com/

Shtuar më 28/03/2011, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori