Motori i tre djemve të dehur përfundon poshtë rrotave të autobusit (VIDEO)
Pëlqej
Tre djem të dehur nga India i kanë shpëtuar fatmirësisht vdekjes kur u përplasën me një autobus.

Ata ishin në një motor dhe morën vetëm lëndime të lehta. Djemtë u identifikuan si Madhusudahan, 21 vjeç, Sukumar, 17 vjeç dhe Arjun, 22 vjeç.

Motori i tyre erdhi nga drejtimi i kundërt dhe përfundoi poshtë autobusit. Fatmirësisht, shoferi frenoi dhe askush nuk rrezikoi jetën.

Policia njoftoi se do të arrestojë Madhusadanan që po i jepte motorit dhe do gjobisë dy të tjerët që nuk mbanin kaskë.

Incidenti ndodhi me në rajonin e Madurai me 16 shtator.
Shtuar më 23/09/2018, ora 21:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori