Momenti kur tërmeti i ndërpret festën e ditëlindjes vajzës në Turqi (VIDEO)
Vazhdojnë të publikohen video nga momenti i tërmetitfuqishëm që preku Turqinë dhe Greqinë.

Një video e fundit tregon momentin kur një grua po i fyen qirinjtë e ditëlindjes dhe papritmas festa e saj ndërpritet nga lëkundjet e fuqishme të tërmetit.

Në orët e para të mëngjesit të së premtes një termet i fuqishëm me magnitudë 6.7 të shkallës Rihter goditini disa destinacione turistike të Greqisë dhe Turqisë. /albeu.com/

Shtuar më 21/07/2017, ora 17:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori