Momenti kur McLaren-i më i shpejtë në botë arrin 100 km/h për dy sekonda (VIDEO)
Me 710 kuaj-fuqi dhe makinë 4.0-litërshe, "McLaren 720" nuk ka si të mos jetë kaq e shpejtë.

Në një video të ngarkuar nga "Dragtimes", ‘McLaren 720’ i modifikuar është parë në një pistë makinash, me qëllim që të tregojë performancën e jashtëzakonshme të tij.

Vetura falë veçorive që ka, arrin të kapë 100 km/h për 2.04 sekonda.

Ndiqeni videon më poshtë, për ta parë momentin kur prodhimi i "McLaren" thyen rekordin.
Shtuar më 24/07/2019, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori