Momenti i gabuar dhe vendi i gabuar, nëna fluturon me beben (VIDEO)
Pëlqej
Një nënë dhe foshnja e saj u panë duke fluturuar në ajër, pas shpërthimitrrotës së një automjeti mallrash.

Pamje tronditëse të kapura nga kamerat e sigurisë pranë një dyqanit në Kinë, shfaq disa punëtorë duke e pompuar rrotën.

Momente më vonë, rrota shpërthen dhe fluturon në drejtim të nënës dhe foshnjës së saj, e cila ishte duke kaluar rastësisht në atë zonë.

Gruaja fluturohet në ajër bashkë me foshnjën, pas shpërthimitrrotës.


Shtuar më 23/10/2018, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori