Momenti i frikshëm kur polici kap fëmijën që bie nga kati i tretë (VIDEO)
Pëlqej
Disa policë janë kthyer në heronj në Egjipt pasi shpëtuan jetën e një fëmije, i cili u hodh nga kati i tretë i një ndërtese.

Video e publikuar nga Ministria e Brendshme e Egjiptit i ka tmerruar të gjithë ndërsa për fat të mirë një nga policët priti vogëlushin dhe i shpëtoi atij jetën.

Ngjarja ndodhi pranë një banke në Asyut në Egjipt dhe video është parë mijëra herë në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori