Momente nga bombardimet e Amerikës mbi Irak (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këto janë disa nga fotot e para që dëshmojnë pasojat e bombave të lëshuara nga Amerika mbi Irak.

Bombat e aeroplanëve amerikanë kanë patur një peshë prej 250 kilogramë dhe janë komanduar me lazer.

Shënjestër e bombardimeve ishin militantët e ISIS, Shtetit Islamik të Irakut dhe Levantit./albeu.com/

Shtuar më 08/08/2014, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori