Mohoi skandalin, Princit i dalin fotografitë me vajzat e reja (FOTO LAJM)

Djali i mbretëreshës, princi Endrju, është akuzuar nga një prej vajzave se ka kryer orgji me pedofilin Xhefri Epstein dhe tetë vajza të tjera në ishullin privat në Karaibe, të cilin Epstein e përdorte për të organizuar festa seksuale me të mitura.

Pas këtyre akuzave, ai dha një intervistë për BBC, ku tha se i vetmi faj ishte që kishte pranuar miqësinë e një personi si Epstein, dhe se ai nuk kishte shfaqur asnjëherë afrimitet me vajza nëpër festa.

Por fotot që dolën menjëherë pas kësaj interviste tregojnë të kundërtën. Princi duket në foto duke u kënaqur nën shoqërinë e vajzave të reja, i djersitur dhe me këmishën e nxjerrë nga brez i pantallonave.

Pas këtyre akuzave, princi dha një intervistë për BBC, ku tha se i vetmi faj ishte që kishte pranuar miqësinë e një personi si Epstein, dhe se ai nuk kishte shfaqur asnjëherë afrimitet me vajza nëpër festa.
Shtuar më 18/11/2019, ora 10:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori