Moderatori televiziv brazilian jepte urdhera per vrasje
Albeu.com
Ka urdhëruar të paktën pesë vrasje për të rritur popullaritetin e tij në televizion, dhe si pasojë edhe audiencën e emisionit të tij. Kjo është akuza që policia braziliane ka bërë ndaj Wallace Souza, një moderatori televiziv, deputet dhe ish-agjent policie.Personi në fjalë ka refuzuar cdo akuzë, duke këmbëngulur që hetimi është i orkestruar nga rivalët e tij për ta ulur. Autoritetet braziliane e kanë akuzuar vec të tjerash Souzën edhe për trafik droge në shtetin e Amazonas.
Shtuar më 12/08/2009, ora 23:00
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori