Moderatori i fut duart live, të ftuarës i ikën truri (VIDEO)
Pëlqej
Në një emision televiziv në Angli, moderatori Louis Walsh i fut duartftuarës së tij, Mel B-së.

Ndërkohë që janë duke folur, Louis i kishte hedhur krahun Melit dhe fillon e fërkon nga të pasmet.

E vënë në siklet dhe e papërgatitur, Mel ngre duart, ndalon së foluri moderatoren tjetër të emisionit dhe i kërkon të gjithëve të shohin se çfarë Louis po bënte.

Mënjeherë ai e ka hequr dorën me shpejtësi dhe u shpreh me të qeshur se “thjeshtë po kujdesej për të”.

Ky gjest aspak i hijshëm, sidomos në transmetim të drejtpërdrejtë, nuk është pritur mirë nga opinioni publik.

Shtuar më 10/07/2018, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori