Modelja shfaqet duke luajtur tenis por vëmendja e njerëzve shkon diku tjetër
Pëlqej
Modelja, Elizabeth Anne nuk është profesioniste në lojën e tenisit por në videon ku ajo provon të luajë ka marrë mbi 2 milionë klikime.

E në fakt vëmendja e fansave të modeles është përqendruar jo te loja e tenisit por te gjoksi i bëshëm i modeles që jeton në Los Angelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Në video ajo shfaqet me bikini dhe mjaft “e nxehtë”.

Ajo ka marrë komente pafund në videon e publikuar. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2018, ora 18:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori