Mjeshtre për të vjedhur vëmendjen, këtë herë Ivanka "çmend" liderët botërorë në Davos (FOTO LAJM)

Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj shoqëruan presidentin amerikan, Donald Trump në Davos të Zvicrës.

Ata morën pjesë në Forumin Ekonomik Global, ku shefi i Shtëpisë së Bardhë mbajti edhe një fjalim.

Mirëpo, ashtu siç çdo herë, Ivanka Trump arriti të marrë të gjithë vëmendjen.

Ivanka u shfaq fillimisht e veshur më një fustan të zi të gjatë dhe një rrip floriri.

Më pas 38-vjeçarja ndërroi veshjen, duke zgjedhur një fustan të gjelbër. Këtë fustan ajo e veshi në darkën që u zhvillua me njerëzit më të rëndësishëm në botë.

Shtuar më 22/01/2020, ora 16:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori