Misset lenë nam duke u përleshur për çmimin (VIDEO)
Miss BumBumi i sivjetshëm, garë në të cilën kandidatet ftojnë për titullin e të pasmeve më të mira në Brazil, ka përfunduar në mënyrë skandaloze.

Vajzat për pak sa nuk janë rrahur, sepse disa prej tyre kanë “mashtruar” me silikone.

Titullin Miss BumBum e ka fituar Ellen Santana, ndërsa njërës prej rivale nuk i ka pëlqyer fare. Aline, e cila nuk është plasuar në asnjërën prej tri pozitave, ka vrapuar në skenë dhe ia ka rrëmbyer lentën.

Shtuar më 07/11/2018, ora 20:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori