Mision i BE-së në Lindjen e Mesme
Albeu.com
Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian që mblidhen në Bruksel pas disa orësh pritet të japin miratimin zyrtar për një mision të ri të BE-së për monitorimin e kufirit mes Rripit të Gazës dhe Egjiptit.Misioni i BE-së do të jetë angazhimi i parë i madh në terren në Lindjen e Mesme.
Shtuar më 21/11/2005, ora 14:17
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori