Ministri serb qellon me shuplake gazetarin
Albeu.com
Ministri serb i Infrastrukturës, Milutin Mrkonjiç ka qëlluar me shuplakë një gazetar të një tabloidi kritik ndaj tij. Ministri u shfajësua më pas duke theksuar se po kalon një periudhë në të cilën “përdorë mënyra të pazakonta për të komunikuar”.
Gazetari Milan Ladjevaç i kishte bërë ditën e djeshme një pyetje ministrit në parlament, në përfundim të një seance të komisionit të trafikut dhe komunikacionit që kishte diskutuar për restaurimin e një ure të rëndësishme në Beograd.
Shtuar më 04/02/2010, ora 01:42
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori