Mini-Tsunami godet Kilin (VIDEO)
Një tërmet i lehtë që ka goditur Kilin ka shkaktuar rritjen e nivelit të detit dhe një mini-tsunami, që ka shkaktuar panik dhe frikë të banorët e qyteteve bregdetare, por edhe dëme të shumta materiale.

Pamjet e kësaj ngjarje janë regjistruar nga kamera amatore.


Shikoni videon:

Shtuar më 20/02/2012, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori