Miliarderja feston ditëlindjen 1 javë para dhe u bën dhurata fansave (FOTO LAJM)

Të hënën miliardierja Paris Hilton njoftoi publikimin e këngës së saj më të re me një foto shumë sesuale ku shfaqej e zhveshur në mes të trëndafilave.

Trashëgimtarjae hoteleve "Hilton"magjepsi ndjekësit me foton e publikuar për të cilën ajo tha gjithashtu është një dhuratë për ditën e të dashuruarve, përcjell albeu.com

Po ashtu Paris ka filluar përgatitjet për ditëlindjen e saj më 17 shkurt, ndërkohë që u surprizua nga fansat në Brazil me një tortë gjigande dhe ëmbëlsira.

Biondja simpatike vendosi që t’u dhuronte fansave parfumet e krijuara prej saj të cilat kohët e fundit po i sjellin fitime marramendëse.

Paris do të martohet me të fejuarin e saj aktorin Chris Zylka, 32 vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori