Michelle Obama do të jetë Presidentja e ardhshme e Amerikës? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Profesori i juridikut i cili i ka dhënë mësim Obamës në Harvard ka thënë se Michelle Obama "duhet të jetë Presidente".

Charles Ogletree një ekspert i ligjit tha se Z. dhe Znj. Obama si studentë ishin shumë të mirë ndërsa Barak ishte i talentuar, gruaja më shumë, përcjell albeu.com

Kur u pyet se cfarë kishte të veçantë zonja Obama, Ogletree tha: "Ju e dini, gruaja e tij duhet të ishte Presidente. Absolutisht. "

Ai shtoi: "Ai ishte shumë i mirë, por gruaja ishte më e mirë. Ajo mund të bëhet lehtësisht Presidente, por unë nuk mendoj se ajo do të donte. "

Që nga zgjedhja e Donald Trump, ka pasur thirrje që Zonja Obama të kandidojë për Presidencën në vitin 2020.

"Nuk bëj gjëra kur nuk jam e lumtur. Jam shumë e drejtpërdrejtë. Nëse do të isha i interesuar, do të thosha. Unë nuk besoj në lojëra", deklaroi në një intervistë znj. Obama.

Zonja Obama u ka bërë thirrje fëmijëve të studiojnë shumë dhe të bëhen vetë President i ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori