Mėsuesja seks me nxėnėsin 16-vjeēar, e josh nė Facebook
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė mėsuese 33-vjeēare ėshtė ndaluar pėr abuzim seksual ndaj njė 16-vjeēari. Ajo e ka joshur adoleshentin me foto tė nxehta nė facebook dhe mė pas ka kryer marėdhėnie seksuale me tė. Clare Horton, 33-vjeēe, nga Newport, Wellsi jugor, i ka shkruar nxėnėsit tė saj nė rrjetin social, ndėsa ai ishte duke u pėrgatitur pėr provimin e fundvitit.

Mėsuesja i ka dėrguar atij edhe disa fotografi sexy tė shkrepura nė njė fustan tė zi, por shumė tė hapur, ku qartazi ka dashur ta joshė atė. Gjatė seancės gjyqėsore ėshtė thėnė se ajo ėshtė takuar me djaloshin e ri pėr mėsime, e pasi mėsimi ka mbaruar, e ka marrė me vete nė shtėpinė e saj pėr tė kryer marrėdhėnie seksuale.

Djaloshi, emri i tė cilit nuk ėshtė bėrė i ditur, i ka thėnė policisė se ka bėrė seks me mėsuesen e dizajnit dhe teknologjisė, mėsuesen Horton, por nuk ka dashur tė ngre padi pėr shkak tė “besimit fetar” tė cilit i pėrket. Policia ka hetuar lidhjen e tyre por Prokuroria ke vendosur qė tė mos ndėrmerren masa tė tjera ndaj saj. Kėshilli shkollor ka vendosur qė ajo tė mos e vazhdojė profesionin e saj si mėsuese. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2013, ora 11:38
arben gjulja
e Hënë 28 Korrik 2014, Ora 15:19
hahahahaah shum e bukur
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.