Mësuesja seks me nxënësin 16-vjeçar, e josh në Facebook
Pëlqej
Një mësuese 33-vjeçare është ndaluar për abuzim seksual ndaj një 16-vjeçari. Ajo e ka joshur adoleshentin me foto të nxehta në facebook dhe më pas ka kryer marëdhënie seksuale me të. Clare Horton, 33-vjeçe, nga Newport, Wellsi jugor, i ka shkruar nxënësit të saj në rrjetin social, ndësa ai ishte duke u përgatitur për provimin e fundvitit.

Mësuesja i ka dërguar atij edhe disa fotografi sexy të shkrepura në një fustan të zi, por shumë të hapur, ku qartazi ka dashur ta joshë atë. Gjatë seancës gjyqësore është thënë se ajo është takuar me djaloshin e ri për mësime, e pasi mësimi ka mbaruar, e ka marrë me vete në shtëpinë e saj për të kryer marrëdhënie seksuale.

Djaloshi, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, i ka thënë policisë se ka bërë seks me mësuesen e dizajnit dhe teknologjisë, mësuesen Horton, por nuk ka dashur të ngre padi për shkak të “besimit fetar” të cilit i përket. Policia ka hetuar lidhjen e tyre por Prokuroria ke vendosur që të mos ndërmerren masa të tjera ndaj saj. Këshilli shkollor ka vendosur që ajo të mos e vazhdojë profesionin e saj si mësuese. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2013, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori