Mësuesja i dërgon foto nudo nxënësit dhe e fton për lojëra erotike
Një mësuese 22-vjeçare në Dakotën e Veriut në SHBA është detyruar të japë dorëheqjen, pasi është denoncuar nga një nxënësi i saj, se i kishte dërguar foto topless.

Sipas nxënësit 17-vjeçar, Kelsie Schmidt i dërgoi atij foto nudo dhe i kërkoi të bëhej pjesë e një grupi për lojëra erotike.

Ndaj mësuesja, e diplomuar në një kolegj privat katolik, ku paguhet 8400 dollarë për semester, është detyruar të japë dorëheqjen.

Ndaj saj tashmë kanë nisur hetimet dhe mund të përfundojë edhe në burg.
Shtuar më 30/01/2019, ora 12:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori