Merr fund "epoka" e Ivanka Trump, ju prezantojmë me Ashley Biden
Pas vëmendjes që Ivanka Trump mori falë fitores dhe udhëheqjes së Trump, është koha për t’u njohur me Ashley-in!

Ashley Blazer Biden është vajza e presidentit të ri të Amerikës dhe bota është kureshtare të dijë më shumë rreth saj.

Ndonëse së fundmi e ka mbështetur shumë të atin në fjalimet dhe fushatën presidenciale, Ashley Biden, gjithmonë është përpjekur të qëndrojë larg kamerave.

Menjëherë pas fjalimit të fitores të presidentit, syrit të Tëitter-it nuk i shpëtoi vajza e Biden teksa kërcente pranë familjes së saj.

Ashley është fëmija i 4-të i Joy-it dhe më e vogla e familjes. Ajo është vajza e vetme e Joe dhe Jill dhe gjysmë motra e Hunter, Beau dhe Naomi Biden. Beau ndërroi jetë në 2015-ën pas një lufte me kancerin ndërsa Naomi vdiq pas një aksidenti tragjik me makinë në 1972-in, kur ishte vetëm 13 muajshe.

Ndonëse nuk dihet ende çfarë roli do të luajë ajo në presidencën e Biden-it, 39-vjeçarja është njohur gjithnjë si filantrope, aktiviste dhe punonjëse sociale.
Ashley është gjithashtu themeluesja e një shtëpie mode të quajtur Livelihood, e hapur në 2017-ën, për të cilën u frymëzua pas vdekjes së Beau, për të krijuar diçka që shkon përtej stilit.

Në qershor të 2012-it, Ashley u martua me Hoëard Krein të cilin e takoi përmes vëllait të ndjerë. Ai është kirurg i ndërhyrjeve plastike dhe gjithashtu këshillues i mirë i presidentit Biden gjatë fushatës presidenciale.
Shtuar më 12/11/2020, ora 23:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori