Merr flakë trageti me turistë, dhjetra të plagosur (VIDEO)
Pëlqej
Një traget me turistë ka marrë flakë në plazhin e njohur meksikan të Playa del Carmen duke lënë 25 persona të plagosur.

Pamjet dramatike tregojnë momentin e shpërthimit dhe njerëz që vrapijnë të tmerruar, përcjell albeu.com

Sipas mediave vendase shpërthimi ndodhi kur pasagjerët po dilnin nga anija dhe shkaku ende nuk dihet..

Pas shpërthimit të gjitha anijet brenda dhe jashtë portit janë pezulluar. /albeu.com/Shtuar më 22/02/2018, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori