Merr flakë katedralja e Notre-Dame në Paris (FOTO LAJM)

Notre-Dami, katedralja e cila është në mesin e katedraleve më të famshme të botës, është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotme, thuhet nga shërbimi i zjarrfikësve dhe dëshmitarëve.

Pamjet e publikuara në internet, shfaqin një tym i cili del nga pjesa e tavanit të katedrales.
Shtuar më 15/04/2019, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori