Mercedesi mbulohet nga uji, shoferi i xhipit bën aktin heroik (VIDEO)
Pëlqej
Ky është momenti kur një shofer i guximshëm i një makine 4x4 ndihmon një tjetër shofer me një makinë tip Mercedes të dalë nga uji.

Videoja u rregjistrua në Hall Green, Birmingham, i cili ditët e fundit u prek nga reshjet e dendura të shiu të cilat shkaktuan përmbytje, përcjell albeu.com

Shoferi i guximshëm i xhipit tip "Grand Voyager" shtyn lehtë Mercedes-in e argjendtë dhe e ndihmon të dalë nga uji. /albeu.com/

Shtuar më 13/03/2018, ora 09:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori