Melania ndryshoi vetëm një gjë të vetja dhe fansat shpërthyen në komente
Tashmë janë bërë dy vite që kur Melanie Trump është Zonjë e Parë e SHBA-së. Në këtë hark kohor kemi parë veshje të ndryshme nga Melanie të cilat janë komplimentuar gjithmonë nga kritikët e modës.

Por këtë herë ajo ka zgjedhur për herë të parë të ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe të bëhet me bionde seç ishte.

Në një intervistë për “Fox News” ku foli për jetën private me Donald Trump si dhe sfidat e të qënurit “Zonjë e Parë” ajo u shfaq për herë të parë me look-un e ri shkruan blitz.al.

Por kaq mjaftoi që në Twitter të diskutohej me shaka për flokët e saj. Kanë qenë të shumtë ata që i kanë gjetur sozinë e saj por edhe nga ata që shprehen se për moshën që ka ajo dukej si një modele 25-vjeçare.
Shtuar më 15/12/2018, ora 13:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori