Meghan Markle pritet të dalë në publik, shumë më shpejt se sa pritej
Ashtu sikundwr kishte paralajmwruar mw herwt, Dukesha pritej tw qwndronte larg vwmendjes mediatike pwr 6 muaj pas lindjes. Por mesa duket planet nuk shkuan "si duhej".

Sipas Cosmopolitan data e daljes së saj në publik mund të jetë 8 qershori që përkon me ditëlindjen e Mbretëreshës si dhe paradën mbretërore ‘Trooping of Colour’.

Ende nuk wshtw konfirmuar nëse ajo do të jetë prezente para publikut në këtë datë që realizohen eventet e rëndësishme, por pwr mediat botërore kanë filluar nga supozimet.
Shtuar më 27/05/2019, ora 15:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori