Meghan e teproi, Mbretëresha po përgatit një plan divorci për të
Meghan Markle nuk gëzon më simpatinë e Mbretëreshës Elizabeth.
Dhe ndoshta ajo po përgatit një plan divorci.

Sipas revistës Globe, një e-mail i një prej anëtare të amiljes mbretërore zbulon qëllimet e Mbretëreshës pas sjelljeve jo të mira të ish-aktores amerikane. Ndërkohë, Kate Middleton vazhdon të studiojë si të bëhet një mbretëreshë.

Sic e keni parë edhe në daljet e saj publike për sa i përket veshjeve, Meghan nuk i përmbahet shumë protollit. Veshjet e saj kanë qenë në qendër të diskutimeve sa herë që ajo shfaqet në publik.

Po ashtu dukesha e Susexx ka pushuar nga puna edhe shumë anëtarë të stafit të saj. Pra janë mbledhur shumë gjëra që Pallati Mbretëror nuk i kapërcen dot.

Më e fundit ka të bëjë me fëmijën që pritet të vijë në jetë në muajin prill. Meghan vendosi që fëmija do të kujdeset nga nëna e saj Doria Ragland në vend të dadove të Pallatit Mbretëror.

Sipas Globe, Mbretëresha ka një plan divorci dhe për të larguar Meghan nga princ, Harry. Pas divorcit Meghan do të marrë 37 milionë dollarë, e më pas duhet të largohet nga Pallati Mbretëror por pa fëmijën që do të lind së shpejti.

Por është shumë vështirë për t’u besuar që princ, Harry të pranojë një pakt të tillë. Duka dhe dukesha i Sussex shfaqen më të lumtur se kurrë pranë njëri tjetrit. Ata në cdo dalje publike janë të kapur dorë për dore dhe shfaqet tepër të buzëqeshur e të dashuruar.
Shtuar më 28/01/2019, ora 20:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori