Mbyllet greva e piloteve te kompanise Lufthansa
Albeu.com
Kompania gjermane Lufthansa dhe pilotët e saj janë pajtuar për t’i vazhduar bisedimet, teksa greva ka përfunduar në mesantë. Në deklaratën e përbashkët është thënë se bisedimet do të vazhdojnë “menjëherë dhe pa kushte”.
Greva e afro 4 mijë pilotëve është pezulluar, ndërsa sindikata e pilotëve tha se nuk do të ketë aksione të mëtejshme deri më 9 mars.
Shtuar më 23/02/2010, ora 16:01
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori