Mbretëresha e Spanjës thyen “rregullat”, shfaqet joshëse me fustanin e zi (FOTO LAJM)

Mbretëresha Letizia u shfaq e veshur me një fustan të zi super joshës në daljen e saj të fundit. Monarkja spanjolle mbante një çantë të vogël në dorë dhe këpucë me taka të larta, të cilat kombinoheshin më së mirifustanin.

Flokët kishte zgjedhur t’i mbante lëshuar dhe në dorë mbante unazën prej diamanti. Me grim të lehtë dhe mjaft tërheqëse, Mbretesha i la të gjithë pa fjalë.

Shtuar më 11/12/2019, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori