Mbrekulli, 5 vjeçarja shpëtohet pas 18 orësh qëndrimi në rrënoja
Hava Tekgöz, një vajzë 5-vjeçare">5-vjeçare është shpëtuar nga ndërtesa e rrënuar në Stamboll, pasi qëndroi 18 orë nën rrënoja.

Gjatë ditës së djeshme, në anën aziatike të Stambollit u shemb një ndërtesë shtatë katëshe me të paktën 30 banorë brenda saj.

Deri më tani, tre persona kanë humbur jetën dhe 13 të tjerë, përfshirë vajzën 5-vjeçare">5-vjeçare, janë shpëtuar nga rrënojat e ndërtesës.
Shtuar më 07/02/2019, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori