Mbi 30 te vdekur nga nje aksidenti automobilistik ne Indi
Albeu.com
Të paktën 30 persona humbën jetën nga rrëzimi në humnerë i një automjeti në jug të Indisë. Sipas policisë lokale, makina ku ndodheshin 30 viktimat, mes të cilëve edhe 10 fëmijë, është rrëzuar në humnerë dhe më pas ka marrë flakë.''Makina devijoi duke rënë në një humnerë të thellë, çka provokoi shpërthimin e serbatorit të saj'', njoftoi agjencia indiane e lajmeve ''Press Trust of India''.
Shtuar më 30/05/2010, ora 11:11
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori