Masakra në Aukland, autori i nxehur me administratën e shkollës
Autori i masakrës së djeshme në një universitetet amerikan ku gjetën vdekjen 7 persona dhe u plagosën disa të tjerë kishte në shënjestër të tij një zyrtare të lartë të institucionit arsimor. Sipas autoriteteve amerikane L. Goh me origjinë koreano-jugore zbuluan se i dyshuari ishte i nxehur me administratën e shkollës dhe me studentët në kohën kur ndiqte studimet për shkak të keqtrajtimit dhe mungesës së respektit që ai pretendonte ndaj tij.

Në këtë ngjarje mbetën të vrarë shtatë persona. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2012, ora 17:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori