Manjake pas lekut, kjo është gruaja që i vodhi bashkëshortit dhe vajzës shumën e majme
Kjo është 40 vjeçarja Anja D. e cila ka grabitur burrin e saj. Ajo ka marrë prej tij shumën prej plot 1 milion euro.

Ngjarja ka ndodhur në Gjermani. Por gruaja nuk është mjaftuar vetëm me lekët e bashkëshortit. Ajo ka vjedhur dhe kursimet e së bijës.

Ende nuk është bërë e ditur se për çfarë mund t'i jenë dashur "manjakes" së lekut gjithë këto para.

Policia gjermane po heton për ta zbardhur të plotë këtë ngjarje.

Shtuar më 21/01/2020, ora 15:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori