Makina shpërthen në flakë, djali bën gjestin që habit kalimtarët (VIDEO)
Një makinë ka shpërthyer në flake në mes të rrugës, duke shkaktuar panik te shumë kalimtarë.

Ama të tjerë mesa duket kanë gjetur dëshirën të bëjnë edhe një selfie.

Kështu ka ndodhur më këtë djalosh që ka vendosur të bëjë një selfie shumë të pavend dhe të rrezikshme. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2018, ora 20:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori