Makina përplas 3 studentë, fati është me ta (VIDEO)
Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në Moskë, ku një automjet Peugeot 307 ka përplasur 3 studentë që ishin duke pritur për të kaluar në vijat e bardha.

Automjeti humb kontrollin, ndërsa ishte me shpejtësi, dhe përplas keqazi 3 studentët.

Dy nga studentët kishin disa fraktura, ndërsa njëri prej tyre dëmtime në kokë, por fatmirësisht ata mundën të mbijetojnë nga ky aksident i tmerrshëm, duke postuar më pas edhe foto nga spitali.
Shtuar më 06/06/2018, ora 17:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori