Makina fluturon në ajër, kamerat filmojnë skenën e rrezikshme (VIDEO)
Pëlqej
Një makinë është filmuar teksa ecte me shpëjtësi të çmendur në mes të rrugës.

Ajo shihet teksa lfuturon në ajër dhe pastaj shkon dhe përplaset me një shkollë 9 vjecare.

Ngjarja ka nxitur policinë të rrisë sigurinë rrugore ndërkohë që videoja është bërë shumë shpejt virale në internet. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2018, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori