Magjike! 23-vjeçari autik shpallet fitues i "America’s Got Talent" (VIDEO)
Mbrëmjen e kaluar është zhvilluar finalja e spektaklit “America’s Got Talent” dhe fituesi është një 23-vjeçar super i talentuar.

Kodi Lee është këngëtari që u rrëmbeu zemrat të gjithëve që natën e parë dhe mbrëmë mbylli me sukses konkurimin.


Kodi është i verbër dhe autik, por kjo nuk e ndaloi në asnjë moment ‘luftën’ e tij për të dalë më i miri.

natën finale ai performoi me këngëtaren, Leona Lewis dhe vodhi zemrat e amerikanëve që e shpallën fitues me votat e tyre.

Më LART ndiqni dhe performancën!
Shtuar më 20/09/2019, ora 09:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori