Madhështore si vetë dija, kjo është biblioteka më gjigante në botë (VIDEO)
Kjo është Biblioteka më e madhe në botë e cila ndodhet në Uashington.

Ajo ka rreth 164 milionë artikujt dhe është si një tempull për ata që lexojnë.

Biblioteka e Kongresit, u themelua në 1800 dhe është padushim ëndrra e çdo adhuruesi librash.

Nëqoftëse nuk mundeni që të shkoni dot në Uashington vetëm hapni videon më lart dhe shijoni pamjet e mrekullueshme. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 18:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori