Luks dhe çmenduri, kjo shtëpi-piramidë është fiksimi i ri i miliarderëve

Pëlqej
Një shtëpi luksoze me pamje mahnitëse nga Oqeani Paqësor dhe në formën e një piramidë është nxjerrë në shitje për 3.1 milion dollarë.

Vendosur në majë të një kodre në Malibu të Kalifornisë, prona ka tre-dhoma gjumi, dy banjo dhe është e mobiluar me orendi luksoze, përcjell albeu.com

Rezidenca piramidale ka pamje të 'jashtëzakonshme' nga Dhoma e Mbretëreshës, e cila përmban një çati prej xhami të madhe.

Pronarët e tanishëm thuhet se po lëvizin pasi duan të jenë më pranë shkollës së fëmijëve të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2018, ora 20:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori