Luftime në kufirin Siri-Jordani
Qeveritaret dhe forcat që po luftojnë kundër regjimit të presidentit Bashar al-Assad u përleshën të shtunën pranë kufirit me Jordaninë. Sipas njoftimeve luftimet pranë vendkalimit kufitar Al-Nasib thuhet se zgjatën disa orë.

Observatori për të Drejtat e Njeriut me seli në Britani ka raportuar për viktima në të dyja anët. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2012, ora 18:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori