Luftë e fortë, ia thyen gjurin me një goditje (VIDEO)
Të gjithë ne e njohim rrezikshmërinë e sporteve luftarake dhe shpesh kemi parë në ndeshje të tilla, duar e këmbë të thyera, luftëtarë në gjendje kome e madje edhe vdekje.

Në një palestër të sporteve luftarake, mësuesi ishte duke shpjeguar një teknikë të goditjes kamerës i ndihmuar nga nxënësi i tij, transmeton lajmi.net

Por, asgjë nuk shkon siç duhet, goditja e tij ishte tepër e fortë për nxënësin e tij të cilit ia nxerrë gjurin nga vendi.

Pas kësaj, nxënësi ndjen dhimbje të madhe por trajneri duket të jetë mjeshtër i vërtetë pasi ia vë gjurin në vend përsëri.

Shtuar më 08/06/2018, ora 10:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori