ALARMI / "Lufta e Tretë Botërore është e pashmangshme!" (VIDEO)
Tensionet mes Rusisë dhe SHBA-vë, kanë marrë përmasa alarmante, për shkak se konflikti dhe terrori është përhapur në të gjithë botën.

Kësaj situate i janë përgjigjur edhe hakerat me famë botërore tashmë, "Anonymous" të cilët janë vënë kundër qeverive botërore duke i fajësuar si shkaktarët e kësaj situate.

Ata kanë postuar një seri e videosh mbi raportet e lajmeve alarmante dhe kanë përcjellë mesazhin se "Lufta e Tretë Botërore është e pashmangshme", shkruan "The Independent".

"Është e vërtetë, lufta është e pashmangshme por kjo nuk do të thotë se lufta bërthamore është gati të fillojë tani, edhe pse qeverite po e planifikojne", kanë thënë "Anonymous". /albeu.com/


Shtuar më 25/10/2016, ora 15:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori